Rewitalizator

Żywa woda na wyciągnięcie ręki

Zakupując rewitalizator otrzymujesz czystą wodę zjonizowaną i bogatą we wszystkie potrzebne minerały. Wyobraź sobie, że z twojego kranu w domu leci nie zwykła brudna „kranówa”, lecz prawdziwa Woda żywa.

rewitalizator wody
rewitalizator wody
WZBOGACONA WODA

Rewitalizator wody – woda na miarę XXI wieku!

Nasz Rewitalizator wody to specjalny system uzdatniania wody który nie jest zwykłym filtrem. To coś znacznie więcej! Jak sama nazwa wskazuje rewitalizator nie tylko oczyszcza wodę ale również nadaje jej szereg prozdrowotnych właściwości, tak naprawdę woda z rewitalizatora to WZBOGACONA WODA.

Zadzwoń i zapytaj o promocję

Jak działa rewitalizator?

Po pierwsze oczyszczanie


Początkowo woda w rewitalizatorze zostaje całkowicie oczyszczona ze wszystkich szkodliwych substancji i zanieczyszczeń które występują w wodzie kranowej.

MINERALIZACJA


Żelazo, Magnez, Węgiel, Wapń, Sód, Mangan, Selen, Krzem – o te wszystkie niezbędne minerały zostaje wzbogacona woda która jest poddana Rewitalizacji.

STOP ZAKWASZENIU


Woda zjonizowana to woda o bardzo wysokim pH. Nasz Rewitalizator potrafi wytworzyć wodę o pH w granicach 8,5-10pH co jest doskonałym wynikiem. Picie wody o odczynie zasadowym pomaga w odkwaszeniu organizmu.

Jonizacja


Rewitalizator nadaje wodzie ujemny potencjał REDOX który dochodzi nawet do -400 mV OPR. Picie takiej wody znacząco wspomaga eliminacje wolnych rodników z naszego organizmu. Doskonale poprawia to system immunologiczny oraz spowalnia procesy starzenia.