Rewitalizator

Żywa woda na wyciągnięcie ręki

Przystępując do programu otrzymujesz kompleksowe usługi modernizacji sieci wodociągowej o specjalny system rewitalizacji wody. Wyobraź sobie, że z twojego kranu w domu leci nie zwykła brudna „kranówa”, lecz prawdziwa Woda żywa.

rewitalizator wody
rewitalizator wody
WZBOGACONA WODA

Rewitalizator wody – woda na miarę XXI wieku!

Nasz Rewitalizator wody to specjalny system uzdatniania wody który nie jest zwykłym filtrem. To coś znacznie więcej! Jak sama nazwa wskazuje rewitalizator nie tylko oczyszcza wodę ale również nadaje jej szereg prozdrowotnych właściwości, tak naprawdę woda z rewitalizatora to WZBOGACONA WODA.

Jak działa rewitalizator?

Po pierwsze oczyszczanie


Początkowo woda w rewitalizatorze zostaje całkowicie oczyszczona ze wszystkich szkodliwych substancji i zanieczyszczeń które występują w wodzie kranowej.

Jonizacja


Rewitalizator nadaje wodzie ujemny potencjał REDOX który dochodzi nawet do -400 mV OPR. Picie takiej wody znacząco wspomaga eliminacje wolnych rodników z naszego organizmu. Doskonale poprawia to system immunologiczny oraz spowalnia procesy starzenia.

STOP ZAKWASZENIU


Woda zjonizowana to woda o bardzo wysokim pH. Nasz Rewitalizator potrafi wytworzyć wodę o pH w granicach 8,5-10pH co jest doskonałym wynikiem. Picie wody o odczynie zasadowym pomaga w odkwaszeniu organizmu.

MINERALIZACJA


Żelazo, Magnez, Węgiel, Wapń, Sód, Mangan, Selen, Krzem – o te wszystkie niezbędne minerały zostaje wzbogacona woda która jest poddana Rewitalizacji.